• Ново
Ханза Артик Синтетички Влакна Царот Пингвин Со Мулти-Боја 4895

Ханза Артик Синтетички Влакна Царот Пингвин Со Мулти-Боја 4895

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Ханза создаде повеќе од 8000 фино изработени, рачно извајани реални репродукции на животни.Карактеристики рачно Изработена Колекција на реални кадифни животни.Колекција : Артикколор : Мулти-Колорматеријал : Големина На Синтетички Влакна : 12,6 х 6,69 х 19,69 Бара Склопување : Номад На Филипините Ханза Кадифен Император Пингвин, 20" : Изработен од 60 проценти полиестер/40 проценти акрилик. Внатрешното полнење е 100 проценти полиестер. Приближни димензии : 12.6 "х 6.69 " х 19.69".

Карактеристики

Производи во категоријата

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33
Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современа тропска фабрика остава ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.00