• Ново
Tuphel Modern White White Chrysanthemum ливчиња Ботанична и цветна фотографија Греј Флотер врамена уметничка печатена wallидна уметност

Tuphel Modern White White Chrysanthemum ливчиња Ботанична и цветна фотографија Греј Флотер врамена уметничка печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 583.84

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : модерен, хризантема, мајка, цвет, цвеќиња, сепија. Дизајн од Каролин Кели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Spigen Apple iphone Screen Prayer Glass.tr тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Spigen Apple iphone Screen Prayer Glass.tr тенок

Glas.tr тенок за Apple i Phone 5 / 5s / 5c има заоблени рабови за да помогне во отклонување на пукнатините од секојдне�

DEN 159.20