• Ново
Диптих на полноќ синиот бран II

Диптих на полноќ синиот бран II

Buyers rating:
DEN 2188.64

Износ

Овој диптих на Midnight Blue Wave II е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Се состои од (2) панели од 32х32. Уметничките дела ги прават Ингрид Беддос. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Midnight Blue Wave II Diptych.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хановер 56-во. Модерен електричен грејач на електричен камин во средниот век Аркадија со вметнување длабок на дневник со повеќе

Покажете ја вашата модерна талент од средината на век со овој стилски грејач на електричен камин Аркади

DEN 5919.84