• Ново
Апсолутно познатата женска плус големина Поинтел бод Дастер Кардиган

Апсолутно познатата женска плус големина Поинтел бод Дастер Кардиган

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Долгите линии прават лесно поставување со апсолутно познатиот „Дастер Кардиган“. Дизајнирано со класичен бод на Поинтелл, овој кардиган воздигнува дури и основно комбо и фармерки. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : лесна; Поинтел бод. Деколте : V-врат. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Плус големина Поинтел бод кардиган дастер за жени од апсолутно познати.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бланко 32 Дијамант 1, Боул Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бланко 32 Дијамант 1, Боул Кафе

СО најмногу бои, дизајни и издржливост, БЛАНКО е Лидер во гранитни, гранитни и композитни мијалници пове

DEN 3.00