• Ново
Тимкен Диференцијално Лежиште

Тимкен Диференцијално Лежиште

Buyers rating:
DEN 3856.00

Износ

Тимкен е признат глобален лидер во заострените валчести лежишта.Дизајниран да испорачува поголеми брзини, потешки оптоварувања и подолг век на траењесо капацитет за управување и со радијални и со аксијални оптоварувања, компонентите На Заострените валчести лежишта Со Високи перформанси Се дизајнирани да обезбедат најголема издржливост во најкомпактниот простор.И внатрешниот (конусот) и надворешниот (чашата) треба да се заменат истовремено за да се зголеми сигурноста И животниот Век Тимкен 64450 Диференцијално Лежиште.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 051-Лежишта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 051-Лежишта

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1.00
Бца Ние Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бца Ние Центар Собранието

Бца Има Повеќе Од Еден Век Искуство Снабдување Тркало Крајот Решенија Во Америка Денес Бца Е Во Сопстве�

DEN 1407.84
Бекарнли 051-Лежишта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 051-Лежишта

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 984.32
Бца Ние Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бца Ние Центар Собранието

Бца Има Повеќе Од Еден Век Искуство Снабдување Тркало Крајот Решенија Во Америка Денес Бца Е Во Сопстве�

DEN 1407.84