• Ново
Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т

Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 319.52

Износ

Забавни времиња! Повлечените шорцеви на Гаранаималс го одржуваат кул и удобно во текот на целиот ден. Лесен избор за ден на авантура или релаксирање, тој ќе го сака фит и удобно чувство без гужва. Loveе ја сакате лесната грижа и дека можат да се мешаат и да се совпаѓаат со сите негови омилени тимови и тенкови. Тоа е победа за неговиот сончев ден. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Удобно вклопување. Повлечете шорцеви за момчиња од мали деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чудо на нација рамен фронт краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чудо на нација рамен фронт краток

Чудо на нација со рамни предни момчиња шорцеви нудат совршен баланс на стил, удобност и разноврсност...

DEN 2.00
Премиум шорцеви од Ли Мом
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум шорцеви од Ли Мом

Шорцевите на Ли Бојс строгите шорцеви од памук со појас се одличен начин да ги ажурирате најважните раб

DEN 255.68