• Ново
Сорбус дрво жито подни душеци пена испреплетени душеци секоја плочка густа подови дрвени плочки за дрвени плочки - Трговско шоу во подрумот на домашни канцеларии

Сорбус дрво жито подни душеци пена испреплетени душеци секоја плочка густа подови дрвени плочки за дрвени плочки - Трговско

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Сорбус дрво жито подни душеци со пена, испреплетени душеци секоја плочка 3/8 -инчен дебел тротоарите дрвени мат плочки - Трговско шоу за подрумот на домашни канцеларии (9 плочки, 9 квадратни метри, махагони) Дрво зрно под Со класична завршна облога од дрво - вклучува 9 плочки од жито од дрво од дрво за подобрување на удобноста и изгледот на вашиот простор. Плочки за загатки со метеж од дрва од мат-душеци испреплетени со едноставна врска со сложувалка за безбеден, лесен изглед-може лесно да се прошири со дополнителни плочки за дрвени подови како што расте вашето живеење или работен простор-инсталирајте во специфични области или wallид до wallид-комбинирајте повеќе сетови до покријте поголеми области. За Home & Business-одговара на кој било декор на просторијата што надополнува душеци дрво или пена плочки од дрво стил-идеални плочки за пена за подот и повеќенаменски кат-мат /Соба за медитација, студентски дом, соба за перење, под шатори за кампување и вреќи за спиење - прави одличен мат против замор за трговски ревии, конвенции, канцелариска околина, салата, здравствена установа, дневна грижа, училница и многу повеќе. Удобно и безбедно - уживајте во удобните плоштади од пена за тврди затворени површини - обезбедува издржлива опција за мека под -перница со пена - лесна на нозе со часови на стоење - густата перница штити од повреда - соодветни плочки за пена за деца, постари живеење или секој што бара перничиња од удобност , тротоарите против замор. Лесно за инсталирање-Лесна инсталација направете го тоа сами, не е потребно лепило-испреплетени подови душеци дрвени плочки поставени за само неколку минути-печатениот филмски материјал е OPP 100% пластичен, мат Заеднички сообраќај на нозете-водоотпорен и не-апсорбичен-лесен за чистење-секоја плочка мери приближно 12 "l x 12" w.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли Машки Столар Жан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ли Машки Столар Жан

Лабава Фицип Летај со затворање на копчетопокрај страничен џеб Чекан Јамкисе наоѓа веднаш под половина

DEN 0.33
Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала

Лаку Канцеларија Изготвување Стол Висока Канцеларија Стол Со ФлипАп Потпирачи За Раце Извршен Компјут�

DEN 1599.68
Машки Шорцеви Машки Панталони Фитнес Спортски Панталони Еластични Џогери За Мажи Џогирање Машки Машки Панталони Шорцеви За Трчање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Шорцеви Машки Панталони Фитнес Спортски Панталони Еластични Џогери За Мажи Џогирање Машки Машки Панталони Шорцеви За Трчање

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�

DEN 383.36