• Ново
Детската Соба Со Часови По Ступел Од Еднорог Виножито Злато Детски Расадник Дизајн На Зборови Платно Ѕидна Уметност Од Зивеи Ли

Детската Соба Со Часови По Ступел Од Еднорог Виножито Злато Детски Расадник Дизајн На Зборови Платно Ѕидна Уметност Од Зивеи

Buyers rating:
DEN 480.00

Износ

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Зивеи Ли.

Карактеристики

Производи во категоријата