• Ново
12 W 24 H 1 2 Pfфорд Обликувани Scalloped Wainscot Ѕид Панел

12 W 24 H 1 2 Pfфорд Обликувани Scalloped Wainscot Ѕид Панел

Buyers rating:
DEN 2159.20

Износ

Ажурирајте ги здодевните рамни врати или обичниот ѕиден простор со нашите лесни за инсталирање полиуретански ѕидни панели за скап сопствен изглед. Традиционалното врамување и инсталирање на панели бара време да се исечат и соберат поединечни парчиња заедно за завршен изглед; сега направете го тоа побрзо и полесно со нашите панели со еден чекор. Овој силен материјал овозможува панелите да се користат во области со голем сообраќај или дури и надвор. Заштедете време и пари со претходно собрани панели. Силен композитен материјал, совршен и за внатрешни или за надворешни апликации. Прицврстува лесно и дава врати или ѕидови елегантен завршен изглед. Цврст полиуретан со слична густина на бор. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гамбиер Ѕид Декор Во Сина Боја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гамбиер Ѕид Декор Во Сина Боја

Именуван по прекрасните сини и аквамарински води што ги опкружуваат Островите Гамбиер во француска Пол

DEN 319.84
Вигорбер Ангелска Врата Рамка Крилја Скулптура Фигурина Ѕид Декор Ангел Агол Статуа Креативна 3д Статуа Уметност Ѕид Скулптура
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вигорбер Ангелска Врата Рамка Крилја Скулптура Фигурина Ѕид Декор Ангел Агол Статуа Креативна 3д Статуа Уметност Ѕид Скулптура

Ангел Агол Статуа Вратата Рамка Смола Фигурина Скулптури Орнаменти За Дома Биро Маса Спална соба Карак�

DEN 2.67
Комплет Ѕидни Цвеќиња Антички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Ѕидни Цвеќиња Антички

Модерна Форма Со Гроздобер Талент Ги Прави Овие Ѕидни Цвеќиња Совршен Акцент За Секоја Соба Прекрасна П

DEN 623.20