• Ново
Сохоме Пријатно Живеење Модерен Мермер Тркач Анти-Замор Кујна Мат, Сиво Бело, 17.5 x55

Сохоме Пријатно Живеење Модерен Мермер Тркач Анти-Замор Кујна Мат, Сиво Бело, 17.5 x55

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Подобрете ја вашата кујна со удобност и стил со Пријатна Жива Класична Мермерна Кујнска Подлога против замор Од Сохом. Со класичен мермерен дизајн, овие кујнски душеци ќе донесат елегантен стил во вашиот простор. Овие кујнски душеци се завршени со убаво врежан врв со текстура што е привлечен за окото, што ги прави овие душеци модерни и функционални. Изграден со мазен закосен раб и издржлива поливинилна пена која обезбедува безбедна површина против лизгање за безбеден чекор. КЛАСИЧЕН ДОПИР : со класичен мермерен дизајн, оваа кујнска подлога ќе донесе стил без напор во вашиот простор. ДИМЕНЗИИ : Со Димензии 17,5" W x 55 " L, оваа великодушно големина мат нуди голема количина на простор за вашите потреби удобност. ФУНКЦИОНАЛНИ и БЕЗБЕДНИ : Овие разноврсни и функционални кујнски душеци обезбедуваат површина што не се лизга, не се лизга и не патува за безбедност и безбедност на која било рамна површина како плочка, тврдо дрво или бетон. Крајна УДОБНОСТ : конструкцијата од поливинил пена ги прави овие супер меки и обезбедува дополнителна поддршка за грбот, вратот и стапалата додека готвите, чистите или перете алишта. ЛЕСНА НЕГА и НИСКО ОДРЖУВАЊЕ : овие кујнски душеци лесно се чистат со бришење со влажна крпа или сунѓер. Изработени од поливинил отпорен на дамки и вода за долготраен живописен и чист изглед. ЛУКСУЗЕН СТИЛ : совршена мешавина на луксуз, удобност и функционалност, овие кујнски душеци веднаш ќе дадат изјава за вашиот простор за живеење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оријан Килими Паркер Мулти 9 13
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оријан Килими Паркер Мулти 9 13

Оријан Килими Паркер Мулти 9 "х 13" Луксузно кадифен текстура Креативни комбинации на бои Инвентивен стил

DEN 0.67