• Ново
Хелибирд Хели Сонар Г ПТ 410250-1

Хелибирд Хели Сонар Г ПТ 410250-1

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ако риболовот е во ВАШАТА ДНК, не постои такво нешто како"премногу рано" или"премногу далеку. "Високите очекувања одат со територијата. Серијата ХЕЛИКС 5 одговара на повикот со бескомпромисен, 5" дисплеј со широк екран. Овој модел НА helix 5 Sonar G2 PT има dualbeam PLUS, Switch Fire и пренослив комплет. Switch Fire Сонар : Преземете команда за тоа како се појавуваат вашите враќања на сонарот. Со два режима на прикажување, можете да додадете или отстраните детали, да ја земете предвид длабочината на водата, температурата и турбуленциите, дури и да гледате презентации на мамки - сето тоа со притискање на копче. Сонар со двоен Зрак Плус : Два зраци се комбинираат за многу детали и дарежлива област на покривање, помагајќи ви да ги идентификувате рибите, структурата и контурите. Користете го тесниот зрак за враќање на риби со висока точност, структура, детали и долниот профил. Одлучете се за широкиот зрак кога сакате поголема област за пребарување. Можете да ги гледате гредите одделно, рамо до рамо или помешани заедно за целосната слика. Вашата област на покривање ќе биде еднаква на вашата длабочина. Преносна Торбичка За Носење : земете го вашиот риболовен систем во движење. Мекостраната торбичка за носење ја штити Вашата Колибри за безбеден транспорт. 1-Година Ограничена Гаранција. Switch Fire Сонар : Преземете команда за тоа како се појавуваат враќањата на вашиот сонар, со два режима на прикажување можете да додадете или отстраните детали, да ја земете предвид длабочината на водата, температурата и турбуленциите, дури и да гледате презентации за мамка - сето тоа со притискање на копче. Сонар со двоен Зрак Плус : Два зраци се комбинираат за многу детали и дарежлива област на покривање, помагајќи ви да ги идентификувате рибите, структурата и контурите. Преносна Торбичка За Носење : земете го вашиот риболовен систем во движење, мекостраната торбичка за носење ја штити Вашата Колибри за безбеден транспорт. 1-Година Ограничена Гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колибри хели ДИ ГПС Фишфајндер 409620-1
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колибри хели ДИ ГПС Фишфајндер 409620-1

Хеликсот на Колибри 5 ди ГПС има 5" WVGA дисплеј со 480 х 800 пиксели што го прави гледањето едноставно во разли

DEN 5423.84