• Ново
Борам Лион 24 Контрастол, Комплет од 2, Повеќе Бои

Борам Лион 24 Контрастол, Комплет од 2, Повеќе Бои

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Столицата Лион Парсон е одличен додаток на секој дом. Со својот едноставен дизајн и суптилен талент ќе го надополни секој стилски простор за живеење. Достапен во контра-висина и бар-висина, Лион е совршено одговара за она што го барате. Со толку многу опции, лион е столицата што ви е потребна за да го завршите вашиот дом. Борам Лион 24 " Контрастол : Спакувани 2 парчиња по картон. Подготвени да се соберат изградба. Вклучени се сите алатки. Тафтуван потпирач за грб. Цврсти дрвени нозе во финиш на капучино. 90-ден ограничена гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оукаили Дами Патики За Дишење Патики За Чорапи Удобност Спортски Чевли Меки Фитнес Тренинг Секојдневни Чевли За Пешачење Дневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оукаили Дами Патики За Дишење Патики За Чорапи Удобност Спортски Чевли Меки Фитнес Тренинг Секојдневни Чевли За Пешачење Дневни

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Лизгање На Патики, Секојдневни Чевли, Патики За Чорапи, Че�

DEN 271.84