• Ново
Модвеј Свика Јадење Отворено Двор Фотелја Во Еспресо Тиркизна

Модвеј Свика Јадење Отворено Двор Фотелја Во Еспресо Тиркизна

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Соберете фази на чувствителност со свиканата серија На Секции на Отворено. Направено со синтетички ткаење одatан и алуминиумска рамка обложена со прав, Свикувањето е разноврсна столица за јадење на отворено што се менува и комбинира според спонтаните потреби на моментот. Опремени со перничиња од ткаенина за сите временски услови, оставете позитивен впечаток на пријателите и семејството додека го подобрувате вашиот двор, двор или базен во оваа серија на опиплива разлика. Оваа рата од серијата е Стол за Јадење Во Двор На Отворено. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканувачки модерен стол за јадење во дворот. Без напор приспособете ги потребите на вашите гости додека создавате совршен амбиент за јадење во двор на отворено. ЈАДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО-Уживајте во вечерата под ѕвездите или сончев ручек на дворот со оваа трпезариска столица на отворено. Одлично како акцентен стол или околу трпезариската маса, оваа фотелја нуди поддршка за удобност. СОВРЕМЕН СТИЛ-Ажурирање на палуби, дворови и базени, оваа разноврсна колекција може да се пофали со чисти линии и модерен профил. Перничињата за сите временски услови и навлаките што се перат во машина даваат стилска удобност. Отпорна НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Изградена За надворешна употреба, оваа плетена фотелја има алуминиумска рамка обложена со прав и е ткаена со синтетички synан отпорен на вода и УВ, создавајќи уникатна текстура насекаде. МЕРЕЊА НА ФОТЕЛЈА ЗА ЈАДЕЊЕ-Колекцијата За Свикување е одлична за секое летно соире. Димензии на производот : 25,5 "Л х 25,5" В х 34,5 "Ч; Висина На Потпирачот За Рака Од Седиштето : 9" Ч.

Карактеристики

Производи во категоријата