• Ново
Суета Саем Женски Осветлување Стринг Бикини Гаќи, Стил 18108

Суета Саем Женски Осветлување Стринг Бикини Гаќи, Стил 18108

Buyers rating:
DEN 191.68

Износ

Суетата Саем Осветлување Стринг бикини нуди врховен водат за крајната во удобност. Сатенската облога додава елегантен допир на нозете и половината. Оваа гаќичка има целосна задна покривка за да се осигура дека облеката ќе остане на место и нема да се вози нагоре. Нуди врвно истегнување и крајна удобност. Сатенската облога додава елегантен допир на нозете и половината. Целосната задна покривка гарантира дека облеката ќе остане на место и нема да се вози нагоре. 100% памук лагер. Седи на колковите со повисоки отвори на нозете. Цврсти Бои : 95% Најлон, 5% Спандекс. Отпечатоци : 88% Полиестер, 12% Спандекс. Гусет : 100% Памук. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 18108.

Карактеристики

Производи во категоријата