• Ново
Пост-тоа Супер Леплива Белешки неонски Портокал пакет, 3 3

Пост-тоа Супер Леплива Белешки неонски Портокал пакет, 3 3

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ и ФОРМИ : Достапни во различни големини, со или без линии, за да ги задоволат вашите специфични потреби. ОРГАНИЗИРАЈТЕ СЕ : Секое пакување вклучува 5 влошки од 3 инчи. Тие, исто така, се држат и повторно се држат-овозможувајќи ви да ги преместите вашите белешки со вас во текот на денот. Тие се идеални за ѕидови, врати, прозорци и други вертикални површини, и како и Сите Белешки По него, тие се држат безбедно, но чисто се отстрануваат без оштетување. ИСТРАЖЕТЕ ГИ НАШИТЕ КОЛЕКЦИИ : Со 11 колекции на бои, Брендот Пост-ит нуди широк спектар на опции што одговараат на секој стил и предност, без разлика дали се дома, во училиште или во канцеларија. ВОВЕДУВАЊЕ НА КОЛЕКЦИЈАТА ПАКЕТИ СО ЕДНА БОЈА : Изразете се и завршете повеќе со Витална Портокалова Боја., со 90 листови по подлога и 5 лепливи влошки за белешки по пакување. белешки, со 90 листови по рампа, одлични за вашата канцеларија, работна површина или училница. Без разлика дали ги запишувате вашите секојдневни задачи, бура на идеи, проучување или поставување потсетници, боите и идеите се секогаш посветли заедно. ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШЕТО ИСКУСТВО СО ЗЕМАЊЕ БЕЛЕШКИ : Преземете ја бесплатната Апликација За Објавување На вашиот паметен телефон или таблет за да уживате во едноставноста и практичноста На Белешките За Објавување во секое време и насекаде. Чувајте ги вашите идеи преку вашите тетратки, книги во училница, календари или други документи. Супер Лепливите Белешки по него се совршено решение за списоци за купување, потсетници, белешки на компјутерските екрани, следење на времето, списоци со задачи, кабли за обележување, документи за кодирање во боја, потсетување на децата да прават задолженија, сценарио, хартија за гребење и агилна обработка. ИСКУСЕТЕ ЈА МОЌНОСТА НА 2 X ЛЕПЛИВОСТ : Супер Лепливите Ноти по него нудат двојно поголема моќ на лепење на основните лепливи ноти, осигурувајќи дека тие ќе останат ставени и нема да паднат. РАЗНОВРСНА и СУШТИНСКА : Супер Лепливите Белешки По него се совршено решение за списоци за купување, потсетници, списоци со задачи, кодирање во боја, етикетирање, потсетници за семејна работа, бура на идеи, сценарио и брзи белешки. ПРИВЛЕЧНИ БОИ : Живописните и шарени потсетници имаат поголема веројатност да привлечат внимание и да бидат забележани. Секој лист белешки е околу 3 во. Овие лепливи белешки имаат 2x моќ на лепење. Сето ова пакување е портокалово. Не се потребни ленти или лепила со лепливи белешки, заштедувајќи пари и време на канцелариски производи или училишен прибор. ЗАЛЕПЕТЕ И ЛЕПЕТЕ НАСЕКАДЕ : Овие белешки цврсто се прилепуваат на ѕидовите, прозорците, вратите и другите вертикални површини, што ви овозможува лесно да ги преместите потсетниците. Одлична меморандумска подлога, овие се идеални за користење за белешки или потсетници за себе или за другите. Сите Пост-ит Белешки се добиени од сертифицирани, обновливи и одговорно управувани шуми, а Сите Пост-ит Белешки се рециклираат, така што можете да ги рециклирате кога веќе не се потребни.

Карактеристики

Производи во категоријата