• Ново
Ханес Удобност Одговара На Женските Чорапи За Глуждот, 6-Пара Црна Диња 8-12

Ханес Удобност Одговара На Женските Чорапи За Глуждот, 6-Пара Црна Диња 8-12

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

ИСКЛУЧИТЕЛНА УДОБНОСТ НА ХАНЕС Одговара на женските чорапи до глужд комбинираат неверојатна поддршка со супериорна удобност за вклопување што сигурно ќе го цените. Удобноста За Прицврстување на лакот обезбедува подобро вклопување околу стапалото, додека амортизирањето на зоната обезбедува насочена поддршка во петицата и прстот - ви дава удобност без најголемиот дел. Плус, ќе останете кул и удобни, благодарение на Кул comfort® ткаенина што ја отстранува влагата. Овие женски чорапи се создадени и со технологија X-Temp, која е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура за целодневна удобност. Удирајќи веднаш над глуждот, овие женски чорапи доаѓаат во 6 пакувања-така што секогаш ќе имате пар при рака. ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ-Достапен во удобен 6-пакет за леснотија на складирање. ОДГОВАРА НА СОВРШЕНСТВО - удобност Одговара на потпирачот за лак за подобро вклопување околу стапалото. Технологија х-ТЕМПО-Дизајнирана Да се прилагоди на вашата температура за целодневна удобност. ЧУВАЈТЕ ЈА Вашата Ладна Удобност ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува ладни и удобни. Амортизирањето На Зоната за ПОДДРШКА обезбедува насочена поддршка во петицата и прстот за удобност без најголемиот дел. ДОЛЖИНА НА ГЛУЖДОТ-Удира веднаш над глуждот за мека, нерестриктивна поддршка. Пакување од 6 пара чорапи за Глуждот. Одговара на женските чевли со големина 8-12. УДОБНОТО ВКЛОПУВАЊЕ вклучува поддршка за лак за подобро вклопување околу стапалото. Зонско амортизирање-насочена поддршка во петицата и прстот за удобност без рефус. Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата на вашето тело за целодневна удобност. Влага Фитил кул удобност} ткаенина ве одржува ладни и суви. Ткаенина : Памук/Најлон/Полиестер/Гума/Спандекс. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо направени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./кп/одржлив стил-продавница/7552000.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33
Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84