• Ново
Пионерската жена со 2 парчиња корпи за крпеница со рачки

Пионерската жена со 2 парчиња корпи за крпеница со рачки

Buyers rating:
DEN 527.84

Износ

Донесете ја радоста на ранчот на Ри во вашиот дом со корпите за пионерски пионер со 2 парчиња корпи за крпеници со рачки. Овие прекрасни корпи се дизајнирани со функција и стил на ум. Пријатната шема на крпеница е отпечатена на траен материјал за платно. Отпорна на вода Faux кожа го воздигнува изгледот и го покрива долниот дел на секоја корпа за долготрајни перформанси. Две рачки со релации на секоја корпа се совршен акцент за да помогнат во транспортот на зачуваните предмети. Чувајте различни предмети во секоја од канти. Пионерските корпи со 2 парчиња крпеници со рачки вклучуваат 2 корпи за складирање. Користете корпи за корпи поединечно или како сет. Димензии : 13,78 "x 10.24" x 6.69 ", и 12,20" x 8.66 "x 5.51". Карактеристики Дизајн на моделот на потпишување на Ree Drummond. Пријатниот печатење на крпеница изгледа одлично во фармата, традиционалните, транзициските, рустикалните и западните простории во затворен простор. Две рачки за лесен транспорт. Прекрасна, кожна кожа. Издржува до 18 иб. Препорачано само за суви производи. Препорачано само за употреба во затворен простор. Најголем од двете мерки 13,78 "x 10.24" x 6,69 ", а другите мерки 12.20" x 8.66 "x 5,51". Овие шармантни канти за складирање можат да се користат во секој затворен простор и нема да разочараат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Космолинг Од Космополитски 18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Космолинг Од Космополитски 18

Космолинг Од Космополитски 18", 16"В Бела Сушена Корпа За Складирање Растенија, 2 Парчиња е уникатен додато

DEN 2.33