• Ново
Тропикинг Алое вера пијалок 16. Оз - Бебида де Савила

Тропикинг Алое вера пијалок 16. Оз - Бебида де Савила

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Тропикинг Алое Вера Пијал беше создаден затоа што родител сакаше здрав пијалок за деца. Ова е пијалок кој е природен без шеќери што се додадени, така што ќе го добиете чистиот вкус на алое. Пијалокот за тропикирање на алое вера се прави оценки за исхрана за 250.000 храна што ја поддржува заедницата на здрави диетари, оценки за 250.000 прехранбени производи.

Карактеристики

Производи во категоријата

V Splash Tropical Blater Suce Pired, 11. fl. Ул., Брои
  • Ново
Оценка на клиентот:

V Splash Tropical Blater Suce Pired, 11. fl. Ул., Брои

Сок, прскање, тропска мешавина, 6 пакувања, смалување завиткано 11,5 мл пијалок сок од 5 сокови и пире од ман

DEN 84.32
Гоја Сок Од Ананас, 33. фл оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гоја Сок Од Ананас, 33. фл оз

Додадете допир на тропските предели на вашето следно искуство за јадење Со Сок од Ананас Од Гоја Состав�

DEN 0.33