• Ново
DesignArt златен гламур круг V платно wallидна уметност

DesignArt златен гламур круг V платно wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 1071.84

Износ

Овој прекрасен златен гламур круг V Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорен на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : Модерна спирала. - Предмет : Апстракт,. - Боја : бело, злато. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Карактеристики

Производи во категоријата

солакол Торби За Намирници Торби За Повеќекратна Употреба Торби За Купување Преклопливи И Повеќекратни Торби За Торби За Патување
  • Ново
Оценка на клиентот:

солакол Торби За Намирници Торби За Повеќекратна Употреба Торби За Купување Преклопливи И Повеќекратни Торби За Торби За Патување

Торба За Торба За Преклопување И Повеќекратна Употреба Преносна Торба За Складирање Повеќебојна Торба

DEN 3.33
Scyoekwg Танкини Костими За Капење За Жени Бикини Сет Дозвола Два Костим За Капење Танкини Врвни Костими За Капење Летни Трендовски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scyoekwg Танкини Костими За Капење За Жени Бикини Сет Дозвола Два Костим За Капење Танкини Врвни Костими За Капење Летни Трендовски

Специјален И Модерен Стилски Дизајн, Атрактивен Шармантен И Секси4.50" Врвна Должина= 77см / 30.Ве молиме доз

DEN 1.33
Уорка Фармерки Отпорни На Абење Тексас Панталони Целосна Должина Домашен Одмор Каузални Машки Панталони Светло Сина Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уорка Фармерки Отпорни На Абење Тексас Панталони Целосна Должина Домашен Одмор Каузални Машки Панталони Светло Сина Големина

Уорка Фармерки Отпорни На Абење Тексас Панталони Целосна Должина Домашен Одмор Каузални Машки Пантало�

DEN 474.88
Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој

Масичката за кафе има врвни престилки и квадратни аголни детали кои надополнуваат многу различни дизај

DEN 2719.84
Сатенска Ткаенина Масна Четвртина-Колиба Ботаничка Градина Рачно Насликана Акварел Цветна Летна Пролет Прилагодено Печатена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сатенска Ткаенина Масна Четвртина-Колиба Ботаничка Градина Рачно Насликана Акварел Цветна Летна Пролет Прилагодено Печатена

Ткаенината од лажица е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички

DEN 271.84