• Ново
Герлен Руж Автоматик Долготраен Кармин-Кок д ' ор, 0. Оз

Герлен Руж Автоматик Долготраен Кармин-Кок д ' ор, 0. Оз

Buyers rating:
DEN 223.20

Износ

Автоматскиот Долготраен Кармин е исклучителен сјај, ставете боја, кармин отпорен на пердуви со комплекс од масло + смола. Кристалниот Пигмент овозможува да се добијат прозрачни, јасни и чисти бои без бел ефект. Герлен Руж Автоматик Долготраен Кармин - 120 Кок д ' ор, 0,12 Мл.

Карактеристики

Производи во категоријата

Смел Кармин-Кират
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смел Кармин-Кират

Модерен кармин кој ги облекува усните со смела покриеност, долготрајно носење и луксузна текстура која

DEN 223.20