• Ново
2-нивоа стабилна железо решетката за чевли за чевли за складирање на алатка за складирање полица за плакарот за влез во плакарот

2-нивоа стабилна железо решетката за чевли за чевли за складирање на алатка за складирање полица за плакарот за влез во плакарот

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

* Функција : Сакате да ги организирате чевлите и малите работи за да го направите вашиот дом уреден и уреден? Нашиот 2-ниво решетка за чевли ќе биде вашиот најдобар избор. Двостепената полица за чевли е изработена од висококвалитетен материјал, што гарантира дека полицата треба да се стабилизира и тешка. Двете полици може да се инсталираат или рамни или наклонети, а блиската метална мрежа може да ги спречи тонењето на потпетиците. 2 Дизајн на ниво ви овозможува да чувате различни чевли, од рамни чевли до високи потпетици и чизми на глуждот, овозможувајќи ви да го одржувате вашиот простор организиран. * Спецификации : Капацитет на оптоварување по слој : 10 кг Материјал : железо + лак за печење (содржина на олово за боја

Карактеристики

Производи во категоријата

Организатор на чевли за чевли, Организатор за складирање чевли од 20 парови Метал Стабилен и отстранлив мултифункционален шоу-решетка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Организатор на чевли за чевли, Организатор за складирање чевли од 20 парови Метал Стабилен и отстранлив мултифункционален шоу-решетка

Организатор за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли и чизми за чевли за чевли, Организатор за чевли �

DEN 2.33
Метални чевли решетки за чевли со слој стојат отстранливи прашини за складирање Организатор на ткаенини држачи за држач за стабилно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Метални чевли решетки за чевли со слој стојат отстранливи прашини за складирање Организатор на ткаенини држачи за држач за стабилно

Карактеристики : Рамката против лизгање е целосно прилагодлива за да одговара на различни големини на ч

DEN 271.84