• Ново
Јсезмл Мокасини За Жени Летни Гроздобер Шупливи Рамни Чевли Мек Ѓон Удобни Секојдневни Чевли Чевли Со Ниска Пета

Јсезмл Мокасини За Жени Летни Гроздобер Шупливи Рамни Чевли Мек Ѓон Удобни Секојдневни Чевли Чевли Со Ниска Пета

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување. рамни црни женски чизми чизми до колена високи црни женски чизми црно теле црни женски чизми високи црни женски чизми широко теле кратки црни женски чизми црни женски чизми со ниска пета црни женски чизми со чизми за мажи чизми за мажи чизми за мажи во каубојски стил за мажи обични чизми за мажи водоотпорни лесни чизми за мажи модни чизми за снег за девојчиња дожд чизми за девојки високи зимски чизми за жени водоотпорни. Табела со големина✦Големина : 40 EU ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 US САД : 7,5 Length Должина На Стапалото : 25см/9,84" платформа сандали потпетици платформа сандали за жени облечени црни платформи сандали за жени црна платформа сандали за жени облечени црна платформа сандали потпетици црна платформа сандали со блок потпетици црна платформа сандали со прерамки црна платформа сандали со затворени прсти црна платформа сандали готска платформа Сандали Потпетици Жени платформа сандали ПОТПЕТИЦИ БУЦИ ПЛАТФОРМА САНДАЛИ ПОТПЕТИЦИ црна тенка лента платформа сандали потпетици златна платформа сандали y2k буци платформа сандали y2k кристал. Удобно : Лесно за ставање или полетување. женски сандали со потпора за лак и ремен за грб за свадба сребрена секојдневна плута 70 ти златен готски блок пета тенок ремен мажи со отворени прсти стп кожа водоотпорни апостолки лизгајте лизгање на лизгачи на отворено машки амортизирани падови шампањ слајдови т-ремен. Тоа е врвен избор за возење, работа и секојдневно носење.Добредојдовте Во Нашата Продавница。◕‿◕。 Повод : Погоден За активности во затворени простории и на отворено во лето, секојдневно пешачење, плажа, забава.

Карактеристики

Производи во категоријата