• Ново
Решетка Растворлива Во Вода Пва Крап Растворена Мамка Бојли Брзо

Решетка Растворлива Во Вода Пва Крап Растворена Мамка Бојли Брзо

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис. Оваа ставка е пакување од 50 парчиња вреќа растворлива во вода за риболов. Се раствора и брзо тоне до дното и во ладна и во топла вода, така што може да се користи во текот на целата година. Целосно се раствора во вода без остатоци, со што е еколошки. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано на сликата. - Материјал : ПВА. - Големина : Прибл.15 х 7 х 0,01 см. - Тоа е пакување од 50 парчиња вреќа растворлива во вода за риболов. - Целосно се раствора во вода без остатоци, со што е еколошки. - Се раствора и брзо тоне до дното и во ладна и во топла вода, така што може да се користи во текот на целата година. Материјал : ПВА. Големина : Прибл.15 х 7 х 0,01 см. Тоа е пакување од 50 парчиња вреќа растворлива во вода за риболов. Целосно се раствора во вода без остатоци, со што е еколошки. Се раствора и брзо тоне до дното и во ладна и во топла вода, така што може да се користи во текот на целата година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници Со се

DEN 704.00
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33