• Ново
Последователни Производи За Широка Потрошувачка Четка За Миење ХАРПЕР АП

Последователни Производи За Широка Потрошувачка Четка За Миење ХАРПЕР АП

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

Харпер, четка за миење за сите намени, со рачка од 54 инчи, пластичен блок од 10 инчи со винил Браник, синтетички влакна со поделен врв, должина на трим од 2-1/2 инчи, исклучително издржлив, идеален за тешка употреба во области како што се камионски компании, градилишта, фарми, лифтови за жито и рекреативни одделенија. овој производ е лесен за употреба и лесен за инсталирање. Овој производ е изработен од висококвалитетен материјал. Овој производ е произведен во Соединетите држави. Овој производ е лесен за употреба и лесен за инсталирање. Овој производ Е Изработен од висококвалитетен материјал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гомели Жените Ромпер Зрак Нога Долги Панталони Бохо Комбинезони Дами Слободно Време Плажа Боди Цветни Печати Харем Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гомели Жените Ромпер Зрак Нога Долги Панталони Бохо Комбинезони Дами Слободно Време Плажа Боди Цветни Печати Харем Панталони

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Харем Костим За Играње, Долги П�

DEN 3.00
Каролили Жени Мини Чипка Ниско Намалување На Завој Фустан Елегантен Модни Тимови Ноќен Клуб Партија Носат Летни Фустани Супер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Каролили Жени Мини Чипка Ниско Намалување На Завој Фустан Елегантен Модни Тимови Ноќен Клуб Партија Носат Летни Фустани Супер

Женски Летен Краток Слаби Прашка Фустан Без Ракави Без Грб Чипка Трим Вратоврска Фустан Спецификација :

DEN 351.84