• Ново
Мартин Свенсон Насловна Рустикален Цврсто Дрво Аспен Тв Штанд, Антички Бело

Мартин Свенсон Насловна Рустикален Цврсто Дрво Аспен Тв Штанд, Антички Бело

Buyers rating:
DEN 2703.84

Износ

Аспен 65" Тв Штандот е прекрасен Тв Штанд во рустикален стил. Карактеристики На Молскавично Брзиот Систем За Склопување : лесен, брз и без алатки процесот на склопување овозможува тв-штандот да се состави за 10 минути или помалку. Иста јачина и цврстина како и традиционалниот метод на склопување. Изграден од цврст бор кој нуди вистинска количина на вознемирувачки што може лесно да се спои со друг рустикален, потресен, магацин, фарма или изглед на мансарда. Двете странични врати имаат изглед во стил на метална мрежа што додава на рустикалниот и потресен изглед. Четири вкупни внатрешни полици се отстранливи и прилагодливи, обезбедувајќи разноврсни опции за складирање на аудио, видео и компоненти за игри. Исечоците за управување со кабли се погодно обезбедени за главниот кабинет и надворешните кабинети. Комплет против совет додаден за безбедност. Антички Бел; Изграден од цврсти борови и борови фурнири. Две (2) лизгачки врати во стилот на штала што се лизгаат од страна на страна на црна метална патека. Стил на метална мрежа погледнете на страничните врати; Прилагодено Завршен Хардвер. Прилагодливите И Отстранливи Полици овозможуваат многу складирање; Исечоци За Управување Со Кабли. Идеален за повеќето 65 "Телевизори со рамен панел и до 70". Собрани Димензии На Производот : 65 "L x 35" H x 19 " D. материјали За Производи : бор, бор фурнир, метал.

Карактеристики

Производи во категоријата

МАДРИД ФИОКА Тв Штанд, Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

МАДРИД ФИОКА Тв Штанд, Бела

Подобрете ја вашата дневна соба Со Тв Штандот За ФИОКИ Мадрид 3 Се одликува со уникатен модернотрадицио�

DEN 3679.84