• Ново
Девојка Моќ Обликување Ромпер

Девојка Моќ Обликување Ромпер

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Оваа забавна и ласкава облека удобно ги контролира проблематичните области на горниот и долниот дел на торзото.   Неговиот двоен среден панел го елиминира стомакот.   И неговиот дизајн се-во-едно значи дека нема потреба да носите посебен градник, пар гаќи и обликувач на половината, намалувајќи го рефус и линии и зголемувајќи ја удобноста и свежината.   Изберете ја оваа форма ромпер за да ја поддржите бистата и контролирајте ја средината, грбот, стомакот, половината, колковите и горниот дел од бутовите. Умерена Контрола. Прекрасен раб силиконски држач еластичен на отворањето на ногата спречува возење и виткање. Кога го ставате предметот, препорачуваме да го навивате дното како што е прикажано кога го ставате, а потоа превртете го до посакуваната локација на нозете. Сплит гусет затворање. Меките, беспрекорни чаши без куршуми обезбедуваат удобна поддршка. Прилагодливи Ремени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Облека за обликување и Фаја Најдобриот Појас Фаја Свеж И Лесен Обликувач На Тело Антиалергиска Обликувана Облека Фаја Молдеадора
  • Ново
Оценка на клиентот:

Облека за обликување и Фаја Најдобриот Појас Фаја Свеж И Лесен Обликувач На Тело Антиалергиска Обликувана Облека Фаја Молдеадора

Облека за обликување и Фаја Најдобриот Појас Фаја Свежа И Лесна Компресија овој врв може да ви помогне д

DEN 1.00