• Ново
Морски Избор Сеопфатно Светло

Морски Избор Сеопфатно Светло

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Seachoice Сите Околу Пол Светла обезбедуваат 2 милји од 360 степени светлина безбедна навигација од самрак до зори или за време на слаба видливост. Оваа светлина е конструирана од ув-отпорна фиберглас армирана абс пластика со ув-отпорни плексиглас леќа. Светлината е целосно заптивната и водонепропустлива за да се спротивстави на елементите.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Обезбедува 2 милји видливост од 360 степени за безбедна навигација од самрак до зори или при слаба видливост. Погоден за едрење или чамци под 66 стапки. Конструирана од ув-отпорна фиберглас АРМИРАНА абс пластика со ув-отпорни плексиглас леќа. Целосно заптивната и водонепропустлива за да се спротивстави на елементите. Вклучени се 12v dc-10w сијалица и 2 завртки за монтирање. Производителот дел број 50-05851.

Карактеристики

Производи во категоријата

Lewmar Големина Стандард Портлајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lewmar Големина Стандард Портлајт

Совршен натпревар за секој отвор На Лемар, Стандардниот Портал е стилски и лесен за употреба и инсталир�

DEN 3.33
Seachoice 12v Табела И Полесни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Seachoice 12v Табела И Полесни

Seachoice 15101 Chartlight / Запалка За Цигари е разноврсен и функционален додаток за вашиот брод или морски брод Со

DEN 1.00