• Ново
Мраз Свила Балаклава Велосипедизам Вратот Цевка Шамија Снуд Моторџија Дише Фа Се Покритие

Мраз Свила Балаклава Велосипедизам Вратот Цевка Шамија Снуд Моторџија Дише Фа Се Покритие

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Дише,отстранува влага, брзо сушење и еластична.*Материјалот е ледена свилена ткаенина,мека,не бледнее и многу мала тежина.* Внимателно дизајнираната ткаенина ја штити вашата кожа од ветер и УВ зраци .*Супер е мек што е совршен за многу прилики, камери, активности во затворени простории и на отворено, риболов, пешачење, возење велосипед, возење велосипед, качување, лов, трчање, моторно возење велосипед, пловење, лизгање, скијање, сурфање спецификација : *Материјал : ледена свила*Боја : 5 боја*Тежина : Околу 45g*Големина : 24cm*42cm Package Вклучува : 1* Бандананота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Мраз Свила Балаклава Велосипедизам Вратот Цевка Шамија Снуд Моторџија Дише Фа Се Покријат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Трепкач Ветроупорен Капак За Сончање Еднобојна Балаклава Штитник За Лице Надворешна Спортска Покривка За Велосипедизам Риболов
  • Ново
Оценка на клиентот:

Трепкач Ветроупорен Капак За Сончање Еднобојна Балаклава Штитник За Лице Надворешна Спортска Покривка За Велосипедизам Риболов

Опис : Нашата разноврсна велосипедска покривка за глава, совршена за ентузијасти на отворено и љубители

DEN 255.84