• Ново
Frcolor DIY Двојка Привезок Декоративен Календар Во Облик На Клучен Прстен Креативен Сувенир

Frcolor DIY Двојка Привезок Декоративен Календар Во Облик На Клучен Прстен Креативен Сувенир

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис r. r. Оваа ставка е креативен синџир на клучеви, изработен од силен и издржлив материјал, кој може да се користи долго време. Привезокот во форма на календар е креативен и модерен и е уникатен подарок за паровите. Многу е погоден за секојдневна употреба и ќе биде совршен приврзок за вашата торба, клуч за автомобил или други украси.R. r. Карактеристикиr. r. - Материјал : 304 нерѓосувачки Челик . р. - Големина : 6, 50Х4, 00Х2, 50см/2, 55Х1, 57Х0, 98 инчи.р. - оваа ставка е креативен приврзок за клучеви, висококвалитетен, издржлив и многу декоративен. р. - едноставниот дизајн го прави лесен и лесен за употреба, и лесно можете да го декорирате на вашата торба или клуч за автомобил.р. - Внимателен избор на материјали му дава светла појава и издржлив квалитет, што е многу практично . р. - шик привезокот е погоден за девојки, парови и членови на семејството. Тоа е исто така добар љубовници ден подарок.р. - тоа е совршен приврзок за вашата клучна декорација, исто така убав додаток за декор за чанти. 1 х Клуч Прстен. Оваа ставка е креативен приврзок за клучеви, висококвалитетен, издржлив и многу декоративен. Едноставниот дизајн го прави лесен и лесен за употреба, а лесно можете да го декорирате на чантата или клучот од автомобилот. Внимателниот избор на материјали му дава светла појава и издржлив квалитет, што е многу практично. Шик привезокот е погоден за девојки, парови и членови на семејството. Тоа е исто така добар подарок За Денот На Љубовникот. Тоа е совршен приврзок за вашата клучна декорација, исто така убав додаток за декор за чанти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Обични Дуксери Лабави Фит Туника Блузи Каузални Кратки Ракави Пуловер За Печатење На Екипажот Маица Обична Кошула Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обични Дуксери Лабави Фит Туника Блузи Каузални Кратки Ракави Пуловер За Печатење На Екипажот Маица Обична Кошула Црна

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола С

DEN 0.33
Форум 80 Розова Зебра Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Форум 80 Розова Зебра Кошула

Форум 80 Пинк Зебра Кошула форум 80 Розова Зебра Кошула Боја : Розова Тема / Тема : Фантазија Пол : Женски Во�

DEN 2.00
Луис Лепке Бухалтер Историја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луис Лепке Бухалтер Историја

Луј "Лепке" Бухалтер Историја (24 х 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач

DEN 1165.44
Флолео Јакна Палто За Жени Дозвола Women Жени Цврст Канцелариски Капут Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови Со Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Флолео Јакна Палто За Жени Дозвола Women Жени Цврст Канцелариски Капут Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови Со Долги

Жени Цврсти Канцелариски Палто Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Долга Јакна Tops Features : 1.It изработ�

DEN 655.68