• Ново
Eldorado HT Sport 245 50R 102H гуми за вклопување: - Хонда пилот елита, 2013 година- Форд Еџ Сел

Eldorado HT Sport 245 50R 102H гуми за вклопување: - Хонда пилот елита, 2013 година- Форд Еџ Сел

Buyers rating:
DEN 1996.00

Износ

Сеопфатна гума, HTX Sport е дизајниран за употреба на CUV, SUV, лесни камиони и комбиња и им нуди на возачите одговорно ракување и супериорен квалитет на возењето, заедно со гаранција за живот со ограничен удар од 65.000 милји. Спроведување на производи : 2016-19 Ford Edge Titanium 2019-22 Honda Pilot Black Edition 2019-21 Subaru Ascent Premier 2011-12 Ford Edge Limited 2017-20 Acura MDX Sport Hybrid 2009-10 Ford Edge Sport 2022-23 Subaru Ascent Enysce Edition 2008- 15 Lincoln Mkx Base 2008 Ford Edge Limited 2019-21 Honda Passport Sport 2009-11 Toyota Venza Base 2013 Toyota Venza AWD 2014-15 Toyota Venza XLE 2012 Toyota Venza AWD V6 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување во виџетот за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лео Лав Спорт HP 255 50R V гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лео Лав Спорт HP 255 50R V гума

Leo Lion Sport 4x4 HP 255 / 50 R20 109 V Tire Leao Lion Sport 4x4 HP 255 / 50 R20 109 V Tire Fits : 2019 Volkswagen Atlas SE RLine 202122 Volkswagen Atlas SEL Premium RLine 2018 Volkswagen A

DEN 1826.24