• Ново
DesignArt 16 16 мулти-бои морски брег полиестер фрлаат перница

DesignArt 16 16 мулти-бои морски брег полиестер фрлаат перница

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетски наутички и крајбрежни перници за фрлање. Побрзајте ја дневната соба, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметности наутички и крајбрежни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, креветот и занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница Sea & Shore е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : наутички и крајбрежен. Тема : Море и брег наутички.

Карактеристики

Производи во категоријата

Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина

Опис : поради дизајнот На обликот На божиќната декорација, овој калап може да додаде божиќни чувства и д�

DEN 1.67
Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Женски Женски Мини Долна Здолниште Долна Здолниште Замав Кошула Продолжување Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цермоге Плус Големина Фустани За Жени Женски Женски Мини Долна Здолниште Долна Здолниште Замав Кошула Продолжување Здолниште

Функција : мини здолниште продолжувачите на кошули се направени од полиестер, меки, удобни и пријателск�

DEN 1.67
Жените Секојдневно Среќен Божиќ Печати О Вратот Дуксер Круг Вратот Одговара Пуловер Блузи Повик Долги Ракави Тренингот Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Секојдневно Среќен Божиќ Печати О Вратот Дуксер Круг Вратот Одговара Пуловер Блузи Повик Долги Ракави Тренингот Кошули

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

DEN 140.64
Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоарот За Печатење Врвот Човек
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоарот За Печатење Врвот Човек

Менс Лето Сурфање Плажа Резервоарот Врвот Големи Димензии Повик Дише Без Ракави Врвот Лабава Резервоар

DEN 1.67
јинго женски печатен костим за капење комплет висок ремен за половината преден пливање врвот дното за пливање макси костим за
  • Ново
Оценка на клиентот:

јинго женски печатен костим за капење комплет висок ремен за половината преден пливање врвот дното за пливање макси костим за

"Женски Печатен Костим За Капење 3 Парчиња Комплет Висок Ремен За Половината Преден Пливачки Врв Дното З

DEN 239.84