• Ново
& T припејд е-пин врвот

& T припејд е-пин врвот

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

E-Pin Top Up е најфлексибилната опција за додавање на план или минути на вашата мобилна сметка. Receiveе добиете е -пошта со упатства за откуп и електронски пин по купувањето. Користете по ваша погодност или како подарок. Што ќе добиете : Неограничен разговор и текст плус неограничен текст од САД до над 230 земји за сите планови. Мексико и Канада вклучени во избрани планови. Дополнителни месечни заштеди со Auto Pay и семејни планови. *Врз основа на податоците за тест на национално ниво GWS. GWS спроведува тестови за платен погон за AT&T и ги користи податоците во својата анализа. AT&T 5 G бара компатибилен план и уред. 5 G не е достапно насекаде. Одете на /5gforyou за детали. Како работи : ќе добиете е -пошта за потврда од наскоро по купувањето. Втора е-пошта од Online@e- ќе го содржи вашиот електронски пин. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка). Имајте на ум : да ги гледате често поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја страницата www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички. Пиновите обично се испорачуваат за неколку минути или, најмногу, во рок од 24 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички. Услови и услови : Оваа картичка е за употреба само со услугата AT&T припејд℠. АТ & Т припејд услугата подлежи на Договорот за услуги за потрошувачи на АТ & Т (достапен на /потрошувачи на услуги) и со користење на оваа картичка или припејд услугата на АТ & Т што се согласувате за овие Услови. Услугата не е достапна во сите области и се применуваат одредени ограничувања и ограничувања. Билансот на сметката не се враќа и е одземен на датумот на истекување. Политиката за враќање на картичката варира според местото на купување. Погледнете ја брошурата за план за припејд стапка за детали за областа на покриеноста, стапките, плановите и додатоците или одете на /припејд. Услуга обезбедена од АТ & Т мобилност. © 2022 АТ & Т интелектуална сопственост. Сите права се задржани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Uscellular $ е-пински врв
  • Ново
Оценка на клиентот:

Uscellular $ е-пински врв

EPin Top Up е најфлексибилната опција за додавање на план или минути на вашата мобилна сметка...

DEN 160.00
Зголемете го мобилниот $ Direct Up
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зголемете го мобилниот $ Direct Up

Директно горе е наједноставниот начин да додадете план или минути на вашата мобилна сметка...

DEN 238.08