• Ново
Aukfa Rustic Table Lamps за дневна соба спална соба, метална база, кристална мушка, LED сијалица и 4-насочен ротирачки прекинувач, Chrome

Aukfa Rustic Table Lamps за дневна соба спална соба, метална база, кристална мушка, LED сијалица и 4-насочен ротирачки прекинувач,

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Романтика : Сјај и модна, оваа ламба за табели на Брит ќе додаде навестување на луксуз на кој било простор. Изработено е во сенка на тапанот со хром и светло -кафеава ткаенина. Одликувајќи се во метална основа, кристална мушка, LED сијалица и 4-насочен ротирачки прекинувач, вашата соба ќе биде гламур од кога било. Детали за производот : Табела за ламба : LED сијалица : Сијалица Потребно Тип : E26, 9 W X 1 PC : Прекинувач Тип : 4-насочен ротирачки прекинувач на приклучокот за сијалица (1. Главна светлина, 2. Брза светлина, 3. Главна светлина и ноќна светлина , 4.off) : Тапана сенка : светло -кафеава ткаенина : основен материјал : хромирана завршница, метална боја : хромирани материјали : метал, LED светлина, складирање на сенка на постелнина : - Димензии за складирање и дозвола : - NW CTN (LBS) : 6.16 проценета тежина Капацитет (lbs) : - Вклучете : Табела за ламба * 1 Големина на производот : 27 "H Големина на седиштето : - Потребно е склопување : Да стил : глам, современи рустикални ламби за маса за дневна соба, метална основа, кристална мушка, LED сијалица И 4-насочен ротирачки прекинувач, Chrome.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сет За Машки Пижами wofeydo, Машка Светло Еднобојна Секси Свилена Капа Без Ракави Бањарка За Домаќинство, Машка Пижама И Комплети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сет За Машки Пижами wofeydo, Машка Светло Еднобојна Секси Свилена Капа Без Ракави Бањарка За Домаќинство, Машка Пижама И Комплети

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33