• Ново
Мажите со ниски кратки порази, 5-пакувања

Мажите со ниски кратки порази, 5-пакувања

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Да живее живот. Загарантирано. Овој живот од џокеј памук со низок пораст е изработен од врвен квалитет на материјали за да остане силен, да се чувствува мек и да трае долго. Издржува до 85 килограми притисок на квадратен инч за трајна издржливост. 100 проценти комбинирана памук што е прстен. Долготрајниот памук со слобода за движење. Мека и издржлива. Дизајн на само-ткаенини и врзување на половината лежеше рамно. Нозете и формата на седиштето на вашето тело, спречувајќи возење. Гаранција за долг живот.

Карактеристики

Производи во категоријата