• Ново
Машки тенок вклопена цврста сатеен џеб панталони

Машки тенок вклопена цврста сатеен џеб панталони

Buyers rating:
DEN 623.84

Износ

Ако не сте многу од фустани-вид-на-човек, но сакате да постигнете професионален изглед, овие панталони ќе ја завршат работата убаво. Направени од памук и спандекс, овие панталони додадоа истегнување што ќе ви овозможи да се погледне без да се загрози подвижноста. Рок на нашите памучни панталони во канцеларијата со кошула за фустани и вратоврска или со лесна маица во пообилни поставки. Пантката седи на колкот и трча тенок низ колкот и бутот со стеснето отворање на ногата. Поштенски мува со предно затворање на копчето за лого. Фаутс тело од 5 џеб, вклучувајќи џеб од монети и џебови од задник. Шемата на харинга со тужена измислица. Детални детали за логото на предната нога.

Карактеристики

Производи во категоријата