• Ново
Поло за кратки ракави за машки Wrangler

Поло за кратки ракави за машки Wrangler

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Поло за кратки ракави на Wrangler Performance Shope нуди и стил и функционалност за повеќето случајни или отворени настани. Се одликува со подножје за лесно движење и ткаенина што може да дише со технологија за влага за да ве одржи удобно. Оваа изведба Поло е изработена од полиестер за лесна грижа за миење и абење. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Поло за кратки ракави на Wrangler Performance Shope нуди и стил и функционалност за повеќето случајни или отворени настани. Се одликува со подножје за лесно движење. Ткаенината за дишење со технологија за влага за влага ве одржува ладно и суво за целиот ден удобност. Оваа изведба Поло е изработена од полиестер за лесна грижа за миење и абење. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler.

Карактеристики

Производи во категоријата

С. Поло Асн. Машка изведба Пике Поло
  • Ново
Оценка на клиентот:

С. Поло Асн. Машка изведба Пике Поло

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

DEN 3.00
Mens Drawebelnd Double Pique Polo Polo Polo Pack
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mens Drawebelnd Double Pique Polo Polo Polo Pack

Технологијата Dryblend обезбедува својства на влага; Странични со странични отвори; Контурирана јака за за�

DEN 170.24
Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; заварено пл

DEN 495.84
Ултра Клуб Машки С Пике Поло-црно, с
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ултра Клуб Машки С Пике Поло-црно, с

Опуштено вклопување и 100% памучна пика го прават Овој ултра клуб поло главен избор за училиште и поширок�

DEN 2.00
Машка Изведба 4. оз. Џерси Поло Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка Изведба 4. оз. Џерси Поло Пакет

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со армирана долна кутија; контурна јака за заварување;

DEN 495.84