• Ново
Атлетик работи женска удобност чипка патика, широка ширина достапна

Атлетик работи женска удобност чипка патика, широка ширина достапна

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа атлетска работа на женските комефрити на патики има инженерска мрежа, класичен вампир со чипка со табулаторот за влечење,. Образец на меморија со лак за колачиња со лакови и заврши со уникатен дизајн на лакот за поддршка на лакот. Овој чевел овозможува целодневна удобност; Совршено за кое било место каде ќе ве однесе денот! Атлетските работи утешија со чипка на патики (жени). Затворање на чевли : чипка. Материјал : Инженерски мрежен горен; EVA+TPR w/ ткаенина дно. Крајна употреба : случајна. Карактеристики : Меморија пена со лакова колаче подножје. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Направено во Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

Бамбини Ракав Едно Парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, овие меки и пријатни бели кр

DEN 479.84
Делукс Игла Конец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Делукс Игла Конец

Декоративна луксузна игла за шиење занаети Се одликува со антички метален финиш Има задна плоча за да с�

DEN 3.33
ДЕЛОВИ-СПОЈКАТА ГОСПОДАР
  • Ново
Оценка на клиентот:

ДЕЛОВИ-СПОЈКАТА ГОСПОДАР

СПОЈКАТА ГОСПОДАР СПОЈКАТА ГОСПОДАР Спојката Мајстор Цилиндар Одговара Изберете : 19901991 ОРЕЛ ТАЛОН 19901994

DEN 1.67