• Ново
Collection Collection Womens Tori Tori наредени чизми за возење потпетици

Collection Collection Womens Tori Tori наредени чизми за возење потпетици

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Додадете урбани шик обувки во вашата гардероба со овие чизми од колекцијата на списанија. Овие чизми се карактеризираат со кожа и кренати вампи, создавајќи ласкав стил. Ремени со акценти на токи и внатрешен патент го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 17 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични

DEN 0.67
Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Покажете ги стилските обувки во каишот за завиткување на глуждот на глуждот од Brinley Co Овие чизми со потп�

DEN 1.33
Womenените избледени слава од Западен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenените избледени слава од Западен

Родео или не, западното чистење на женската слава ќе додаде малку западен пламен во вашата гардероба Ов�

DEN 798.40