• Ново
Екена Милхаурд 4 W 38 D 44 H Funston Craftsman Rough Sawn Bracket, западен црвен кедар

Екена Милхаурд 4 W 38 D 44 H Funston Craftsman Rough Sawn Bracket, западен црвен кедар

Buyers rating:
DEN 1824.00

Износ

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ендура-камен-заоблена колона, мазна боја, римски доричен украсен главен град и тосканска база 8 дијаметар 5 'целокупна висина-Сплит
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ендура-камен-заоблена колона, мазна боја, римски доричен украсен главен град и тосканска база 8 дијаметар 5 'целокупна висина-Сплит

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

DEN 0.33