• Ново
Miabella Women's's'sensip 65- Carat T.G.W. Кубна цирконија Стерлинг Сребрена тениска нараквица и сет на ѓердан

Miabella Women's's'sensip 65- Carat T.G.W. Кубна цирконија Стерлинг Сребрена тениска нараквица и сет на ѓердан

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Овој прекрасен сет на нараквица и ѓердан од тениски нараквици Миабела Кубна цирконија е одличен подарок за жена која сака благодат и едноставност. Изработено во бујно сребро, во сетот има две компоненти. Зачудувачкиот ѓердан е изработен со 103 кружни кубни цирконија (4х4мм) и во должина од 17-инчи. Соодветната елегантна тениска нараквица има 42 кружни кубни цирконија (4х4мм) и мери 7,25 инчи во должина. Полирани до брилијантна завршница, нараквицата и ѓерданот се обезбедени со јазик и спојник на жлебот. Овој исклучителен сет ќе координира совршено со коктел фустан за вечерна манифестација на глиц и гламур. Направено во сребро. 65-1/8 CT T.G.W. Кубни камења од цирконија. Кубна цирконија форма : тркалезна кубна цирконија Големина : 4x4mm. Должина на ланецот : 17 инчи. Должина на нараквица : 7,25 инчи. Ѓерданот и нараквицата се обезбедуваат со јазик и спојник на жлебот. Тениски ѓердан и нараквица сет. Декември родител. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Cobra Hook n 'Go Buckle Release, RealTree Xtra
  • Ново
Оценка на клиентот:

Cobra Hook n 'Go Buckle Release, RealTree Xtra

Cobra Hook N 'Go има издание со еден калипер со оптоварување со еден допир Исто така, се одликува со активиран а

DEN 1599.84
Енергија сини жени топли зимски папучи пријатни кабел плетена меморија пена куќна лизгачка затнување чевли со нејасна кадифен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Енергија сини жени топли зимски папучи пријатни кабел плетена меморија пена куќна лизгачка затнување чевли со нејасна кадифен

Women's Knitted House Slippers Memory Foam Fluffy Soft Slippers, Slip on Breathable Winter Warm Shoes for Women The breathable cotton upper and ultra cozy faux fur lining will gently care fo

DEN 2.00
од фосилни Еви Ев Кросбојд
  • Ново
Оценка на клиентот:

од фосилни Еви Ев Кросбојд

Торбата со вкрстени крстови на Еви е и удобна Оваа чанта од реликвија од фосил нуди надворешни џебови за

DEN 335.84