• Ново
Едноставно Daisy 5 'тркалезна fishвездена риба на наутичка кинил, лигонбери црвена

Едноставно Daisy 5 'тркалезна fishвездена риба на наутичка кинил, лигонбери црвена

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате Simply Daisy 5 'Round Ligonberry Red Starfish килим од нашата колекција за одмор на плажа. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Донк О Лена затворен перница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Донк О Лена затворен перница

Прекрасната уметност од Сузан Едисон создава дизајн со тематски животни во нијанси на сина боја за оваа

DEN 447.84