• Ново
Лав Бренд предиво две од Wands Hue + Me Me Fatigues Главен акрилик, пакет од предиво од волна

Лав Бренд предиво две од Wands Hue + Me Me Fatigues Главен акрилик, пакет од предиво од волна

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Запознајте го Хуе + јас предиво! Hue + Me е повеќе од предиво, тоа е занаетчија и визија на двајца креатори на Wands, Алекси Тавел. Оваа обемна мешавина од волна и акрилик може да се зашие во сè, од додатоци до облека до ќебиња и украси за домови. Како и со сите две креации на Wands, стилот не се жртвува како функција и мода беспрекорно се соединуваат. Не постои погрешен начин да се спари внимателно курираната палета на бои на предивото Hue + Me. Секоја боја работи без напор самостојно или парови со кој било од другите, така што грижите за "Дали ќе се совпадне? И кога ќе завршите, слободно ставете ја вашата креација да ја користите затоа што ова лесна грижа предиво е целосно машина што може да се пее и може да се суши! • Тежина на предиво : 5 гломазна • мерач на капчиња : 10 sc x 11 r на K-10.5 (6,5 mm) • Плетен мерач : 14 sts x 18 r на #10.5 (6,5мм) • Јарда : 137 YD/ 125 m • Тежина : 4.4oz/125g • Детали за влакна : 80% акрилик, 20% волна •.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44