• Ново
Додаток Диск Појас Безделник Макара Одговара изберете: 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

Додаток Диск Појас Безделник Макара Одговара изберете: 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е, 2006-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Гејтс е водечки производител на Оригинална Опрема (ОЕ) макари во мирување. Gates Drive Align(R) Макари во Мирување ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на OE. Лежиштата со висок квалитет и висока јачина работат поладно и траат подолго од оригиналните лежишта. Макарите за Возење во Мирување се изградени да траат со отпорност на нечистотија, сол и други загадувачи под хаубата. Дизајниран за употреба на автомобили и лесни камиони како заклучено затегнување на центарот, автоматско затегнување на ременот и макари во мирување.Дополнителен хардвер вклучен со повеќето макари во мирување за да се олесни инсталацијата.Оригиналната Опрема (ОЕ) Точно Изгледа и се вклопува исто како Што Лежиштето ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ и е дизајнирана за барања за брзина и оптоварување специфични за примена челичната или термопластичната конструкција обезбедува висока издржливост за најдобро покривање на леснотијата во индустријата за продолжен живот и постојано прво на пазарот за покривање на апликации со доцен модел, системот за амортизација на вибрациите го продолжува животниот век на затегнувачот и другите компоненти на додатоците.сигурна работа под тешки услови - Управувано ОД МОЖНОСТА Додаток Погон Појас безделничење макара.

Карактеристики

Производи во категоријата