• Ново
Забава за сладолед од тесто Cra-Z-Art Softee Tough, со повеќе болни комплети и нагоре

Забава за сладолед од тесто Cra-Z-Art Softee Tough, со повеќе болни комплети и нагоре

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ослободете ја креативноста на вашето дете со ова мекото тесто со повеќебојни сладолед за сладолед од CRA-Z-ART! Притиснете, обликувајте и направете третмани со сладолед од тесто од меко! Вклучува сè што ви треба за да создадете високи конуси за сладолед од тесто од место и сундеи! Вклучува прекрасна единица за камиони со сладолед, натоварена со калапи за да го притиснете и обликувате тестото! Создадете лажички, вртења, цреши и многу повеќе! Преку влечење, извртување и тркалање со повеќебојно мекото тесто, децата се во можност да ја развијат својата умешност и моторни вештини, истовремено подобрувајќи го препознавањето на бојата и самоизразувањето. Совршен за деца на возраст од 3 и повеќе години. Бидете "секогаш креативни " со CRA-Z-ART! CRA-Z-ART Softee Тесто сладолед Камион Забава со повеќебојни плејсели, на возраст од 3 и повеќе години. Со својата неподвижна мекост и способност да се преобликува, тестото од мекото го сакаат родителите и децата. Вклучува сè што ви треба за да создадете високи конуси за сладолед од тесто од место и сундеи. Вклучува прекрасна единица за камиони за сладолед, натоварена со калапи за да го притиснете и обликувате тестото. Само за игра, не е наменета за потрошувачка. Одлично за подароци за роденден, порибници за порибување, забави за забави или едноставно додавање на колекцијата за тесто од мекото. Безбедни и нетоксични состојки, погодни за возраст од 3 и повеќе години. Одличен подарок за деца. Притиснете, обликувајте и направете третмани со сладолед од тесто од меко.

Карактеристики

Производи во категоријата