• Ново
Комплет за Задна Сопирачка-Компатибилен Со-БМВ

Комплет за Задна Сопирачка-Компатибилен Со-БМВ

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Комплет За Подлога за задни Сопирачки - Компатибилен со 2008 - 2017 Бмв X6позиција : Rear Note : Карактеристики На Сопирачките : - Комплетот Вклучува : (2) Задни Влошки За Сопирачките - Изградени според строги стандарди за контрола на квалитетот; Тестирани за абење и замор при удар за да се обезбеди квалитет и издржливост; Произведени ВО сертифициран објект ISO9002 - Премиум Керамички Влошки За Сопирачките - Траат Подолго И Имаат Мазни Тивки Перформанси За Запирање Што Се Далеку Супериорни На Генерички Метални Влошкикомпатибилни со ИЛИ одговара : забелешка : M МОДЕЛИ - 2015 - 2017 Bmw X6 Mnote : M Или Xdrive50i - 2010, 2014 bmw x6 m - 2010, 2014 bmw x6 xdrive50inote : XDRIVE50 I модели - 2013 Bmw X6 Xdrive50inote : - 2011 - 2012 bmw X6 M - 2011 bmw x6 activehybrid - 2009 Bmw X6 Xdrive35ia - 2009 Bmw X6 Xdrive50ia - 2008 - 2009 - 2011 - 2012 Bmw X6 Xdrive50ifits Години : 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017. Поставена Подлога За Сопирачките.

Карактеристики

Производи во категоријата