• Ново
Винил алатка единечен обесен прозорец - единечен застаклен

Винил алатка единечен обесен прозорец - единечен застаклен

Buyers rating:
DEN 3032.00

Износ

Парк Риџ Производи единечен винил винил прозорец во бело со едно стакло и екран има меѓусебно блокирање на временски услови и цврста конструкција која е дизајнирана за врвни перформанси. Вграден J-канал ги прифаќа сите типови странични страни за разноврсна инсталација. Производите на Park Ridge Vinyl Single Hung Window е совршен избор за гаражи, тремови, штали и челични згради. Лесно за инсталирање, лесно работење, нови проекти за градба или реновирање, единечно стакло со двојна сила, никогаш не треба сликарство, j-канал и прирабница, вклучен инсекти, вклучен е екран на инсекти, ограничена гаранција за живот.

Карактеристики

Производи во категоријата