• Ново
Рејнолдс Го Завитка Изборот На Питмастер Алуминиумска Фолија,, 37. Квадратни Метри

Рејнолдс Го Завитка Изборот На Питмастер Алуминиумска Фолија,, 37. Квадратни Метри

Buyers rating:
DEN 132.48

Износ

Рејнолдс Избор На Питмастер Алуминиумската Фолија ја носи вашата скара на следното ниво со густа, тешка конструкција што ги исполнува вашите најголеми задачи за готвење. Одликувајќи се со голема ширина од 18 инчи, оваа тешка ролна од алуминиумска фолија одговара на лавици ребра, големи гради и други големи парчиња месо во еден лист за да ја олесни подготовката за скара. Користете ја оваа тешка Обвивка На Рејнолдс за да заклучите сериозен вкус и влага во шунка или печено, или обложете ги тавите за лесно чистење без многу стружење и чистење. Оваа тешка алуминиумска фолија работи и за печење или печење на вашите омилени јадења во семеен стил, за да можете да ја користите на дворот, додека кампувате или во вашата кујна дома. Без разлика дали сте почетен скара или професионален мајстор, вашите јадења излегуваат влажни и вкусни со мала помош Од Алуминиумската Фолија На Рејнолдс за Избор На Питмастер. Тешка Фолија На Рејнолдс-овој пакет содржи Една Ролна Од Алуминиумска фолија Од Алуминиумска фолија Со Големина од 25 стапки долга и 18 инчи широка (вкупно 37,5 квадратни стапки). Разновидно и Сигурно-Заштитете го месото, поедноставете го чистењето на скарата или трансформирајте ја вашата скара во пушач со дрвени чипови завиткани во оваа тешка ролна од алуминиумска фолија. # 1 Бренд На Алуминиумска Фолија-Поддржан од повеќе од 70 години квалитет и јачина, Фолијата Рејнолдс е фолија за дома и професионални готвачи кои бараат алатки за лесна подготовка, готвење и чистење. Екстра Дебела За Легендарната СКАРА-Совладајте ја скарата со нашиот најгуст мерач на тешка ролна од алуминиумска фолија што издржува долги часови директна топлина и се спротивставува на пункциите. Брави Во Вкус-18-инчната ширина на оваа алуминиумска фолија го олеснува завиткувањето на големи парчиња ребра, стек и повеќе за запечатување во сериозен вкус и влага.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јога Шорцеви За Жени Висока Контрола На Стомакот Слаби Моторџиски Кратки Панталони Трендовски Цврсти Меки Цврсти Вежби За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јога Шорцеви За Жени Висока Контрола На Стомакот Слаби Моторџиски Кратки Панталони Трендовски Цврсти Меки Цврсти Вежби За Вежбање

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

DEN 1.67
Херст Притисни Копче Прекинувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Херст Притисни Копче Прекинувач

Црн Кабел За Серпентина Со Копче;Висока Отпорност на удари влага и отпорност на прашина за Морски И тере

DEN 374.24
Малтагебух За Возрасни: Врски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Малтагебух За Возрасни: Врски

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80
Палта Метална Нишка 125ид-Злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Палта Метална Нишка 125ид-Злато

ПАЛТА И КЛАРКМетална Нишка Оваа нишка е идеална за машинско ватирање, украсно шиење и апликација...

DEN 0.67