• Ново
Модвеј Превоз Јадење Стол Тапациран Ткаенина Во Собата На Во Црна Светло Сива Боја

Модвеј Превоз Јадење Стол Тапациран Ткаенина Во Собата На Во Црна Светло Сива Боја

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Кога декорот на вашата трпезарија бара впечатлива изјава, воведете храбар дизајн на Тафтуваниот Тапациран Тапациран Стол За Јадење Со Основни Санки од Ткаенина. Јасни линии течат со мат црната основа од санки од нерѓосувачки челик на овој стол за јадење акцент. Мека и издржлива полиестерска ткаенина ја покрива густата подлога од пена додека деталите за тафтување на вертикалните канали додаваат длабочина на овој стол за јадење глам деко. Превозот Трпезариски Стол ќе ја подобри секоја декор шема во вашата трпезарија, дневна соба, дневна соба или канцеларија. Капацитет На Тежина на столот : 331 фунти. Потребно Е Собрание. Сетот Вклучува : . Дво-Превоз Јадење Стол Глам Деко Јадење Стол. Мека Ткаенина Полиестер Тапацир. Мат Црна Нерѓосувачки Челик Рамка. База На Санки Стол. Густа Подлога Од Пена. Потребно Е Собрание. Капацитет На Тежина на столот : 331 фунти. Вкупно Димензии За Јадење Стол : 22 "L x 18.5"W x 32" H Димензии На Седиштето : 17.5 "L x 18.5"W x 19" H Димензии На Потпирачот За Грб : 4 "l x 18" W x 13 "H Дебелина На Перницата : 4" H Вкупни Димензии На Производот : 22 "L x 37"W x 32" H.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лизгање Јадење Страна Стол
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лизгање Јадење Страна Стол

Елегантен и цврст, карпа напред и назад во удобност со ова чудо обликувано со инјектирање Изграден од ед

DEN 1.00