• Ново
# 450 ' Квадратни Кофа Двојна Јамка Синџир

450 ' Квадратни Кофа Двојна Јамка Синџир

Buyers rating:
DEN 199.68

Износ

За игралиште и гимназиска опрема (1/0 и поголема), синџири на фарми и животни и многу апликации за општа намена. Здружението За Опрема За Игралишта го усвои синџирот На серпентина мин 1/0 Инко. За опрема за игралиште И гимназија (1/0 и поголеми), синџири на фарми и животни и многу апликации за Општа намена, Здружението За Опрема За Игралишта го усвои ПРЕДУПРЕДУВАЊЕТО за синџирот На серпентина мин 1/0 Инко : НЕ ГИ НАДМИНУВАЈТЕ границите на работното оптоварување за синџирот Или компонентите НЕ КОРИСТЕТЕ за подигнување или подигнување над глава Не КОРИСТЕТЕ Ако синџирот Или компонентите Се видливо искривени Или истрошени КВАДРАТНИ КАМЕРИ Блу-Кром (Електро-Галванизирана) Трговска Големина Во=1/0 лгт фт=450.

Карактеристики

Производи во категоријата

Арти-Голема Машка Маица-Чатануга
  • Ново
Оценка на клиентот:

Арти-Голема Машка Маица-Чатануга

АртиксГолема Машка Маица Чатануга Висока Машка Голема Машка Маица Класичната удобност ја исполнува бо

DEN 0.67
Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом К

DEN 1200.00