• Ново
Без граници Јуниори го потпираат џемперот за ракав

Без граници Јуниори го потпираат џемперот за ракав

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Врзете сè заедно без џемпер од никакви граници. Паднати детали за рамото во комбинација со мека ткаенина од предиво, создадете пријатна џемпер за да се навикнете или да се фрлите додека ја истегнувате вратата. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : фронт на чипка; падна раменици; свртете ги манжетните; Мека ткаенина од предиво. Затегнете џемпер за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џемпер на женски јака од Дерек срце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер на женски јака од Дерек срце

Убаво откритие : Овој пријатна, привлечна џемпер на nyони јака од Дерек срце ја има вашата нова сезона пог

DEN 0.33
Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Џемпери Со Тркалезна Врвка На Вратот Со Долг Ракав За Жени Класичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауфмер Женски Маици Со Долги Ракави Клиренс Повеќебоен Принт Џемпери Со Тркалезна Врвка На Вратот Со Долг Ракав За Жени Класичен

Женски Долг Ракав Класичен Принт Лабав Џемпер Со Долг Ракав Со Кружен Врат Со Долг Ракав Со Тркалезни Вр

DEN 606.88